TR EN FR AR

ÖZDİKER BAKLİYAT

Firmamız 1989 yılında Sedat Özdiker ve ailesi tarafından Mersin’de kurulmuştur. Öncelikli hedefi en kaliteli tarımsal ürünleri tüm dünya pazarındaki alıcılara sunmak olan firmamız, kurulduyğu yıldan bu yana bakliyat, beyaz ayçekirdeği ve susam gibi ürünlerin yurtdışına satıiını gerçekleştirerek sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Özdiker Bakliyat; müşterileri ile karşılıklı güven ilişkisine dayanan ilişkileri sayesinde hızla büyümüş ve Türkiye’nin önde gelen firmaları arasına girmiştir.

Özdiker Bakliyat sektöründeki 25 yıllık tecrübesi ve işinde uzman kadrosu ile Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu ve Kuzey Afrika ülkeleri ile iş ilişkileri kurarak 34 ülkeye ihracat yapar duruma gelmiştir. Firmamız en son teknoloji ürünü makinelerimiz sayesinde alıcıların isteği doğrultusunda ürünlerimiz; çeşitli temizleme, kalibrasyon ve paketleme süreçlerinden geçerek müşterilerimize ulaştırılır.

Özdiker Bakliyat 1999 yılından bu yana Birleşmiş Milletlere üye olup, bu kapsamda çeşitli devlet kuruluşları ve uluslar arası insani gıda yardım organizasyonlarında faaliyet göstermektedir. “Yaptığımız Her İşte Kalite” politikası ile uluslar arası standartlara uygun belgeleri ile tüketiciye kaliteli ve güvenli ürünler sunmaktadır. Ayrıca çevreye duyarlı altyapısı ile sektörün öncülerinden biri olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz

Özdiker Bakliyat olarak, tüm çalışanlarımızla müşteri memnuniyetini esas alarak, global bağlamda kalite ve standartlar çerçevesinde ürün ve hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz

Özdiker Bakliyat evrensel kalite ve standartlarda ürünler ile müşterilerine en iyi hizmeti sunarak bakliyat sektöründe Türkiye ve Dünya'da büyük bir marka olarak anılmayı hedeflemektedir.

Dünya Buton Mouse Buton Filiz Buton